نکات مهم درباره عکاسی کودک

0

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید در عکاسی کودک به ان بسیار توجه داشت وجود محیطی آرام و مناسب جهت عکس برداری است . مخاطبین ما کودکان و نوزادان کوچکی هستند که ممکن است تحت شرایط بیرونی قررا گرفته و دچار استرس و نا آرامی شوند. حال انکه در آتلیه عکاسی کودک برای رسیدن به بهرتین عکس ها باید محیط را تا جای ممکن آرامش بخش و زیبا طراحی نماییم تا به محض ورود کودک در ان محیط به صوتر ناخودآگاه جذب آنجا شده و احساسا امنیت و آرامش نمای

 

آتلیه تخصصی کودک و فراهم کردن محیطی مناسب برای عکس برداری

قطعا چون مخاطب ما یک نوراد چند روزه و یا چند هفته ای است باید به رعایت بسیاری از نکات مهم بپردازیم تا در نهایت بتوانیم محیطی مناسب برای این قشر سنی ایجاد نماییم.باید تا جای ممکن سعی شود محطی آرامش بخش و زیبا خلق کنیم تا نوزاد در طول مدت حضورش در آتلیه عکاسی کودک احساس خوشایندی داشته باشد و همین امر می تواند به هر چه زیباتر کردن عکس ها نیز کمک نماید.یکی از مهمترین عوامل دخیل در این بین قطعا نوع رنگ امیزی اتاق و فضایی است که قرا است کودک و نوزاد در انجا قرار بگیرد .استافده از رنگ های شاد و زیبا و دلنشین می تواند برای این مورد گزینه بسیار مناسبی باشد.


در مواجه با یک نوازد و کودک باید دارای صبر و حوصله بالایی بود چرا که او نمی تواند درک کند که در چه موقعیتی است و نمی تواند به هیچ وجه طبق خواسته حرفه ای شما عمل نماید. باید مانند یک عقاب تیز بین باشید و بهترین لحظات را شکار نمایید . یکی از دلایلی که عکاسی کودک را شیرین تر و جذاب تر از سایر رشته های عکاسی می کند شاید همین امر باشد.
در مورد نوع لباس هایی که کودک و نوزاد شما باید به تن داشته باشد ما معمولا حداقل لباس را برای گرفتن عکس پیشنهاد می کنیم.اینگونه هم عکس هایی زیباتر و شیرین تر خواهیم گرفت و هم جذابیت کار بالاتر خواهد رفت. اما در نهایت این بستگی دارد به سلیقه و نظر شما که نوع پوشش کودکتان را انتخاب نمایید.

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید