همه چیز درباره عکاسی کودک

0

یکی از هنر های عصر معاصر هنر عکاسی است.امروز می خواهیم در مورد این هنر بیشتر برایتان سخن بگوییم. در چند سال گذشته یکی از شاخه های هنر عکاسی که مربوط به کودکان می شود بسیار رشد پیدا کرده و مورد توجه افراد قرار گرفته است.عکاسی کودک این روزها به صورت یک تخصص در آمده است و برای ان قوانین و فرمول خاصی در نظر گرفته اند.

یکی از مهمترین بخش هایی این هنر داشتن یک آتلیه تخصصی کودک است چرا که کودک   را نمی توان در هر محیطی قرار داد و توقع داشت که بر اساس میل شما نیز رفتار نماید . کودک ظریف است و بسیار حساس و می بلایست برای آن محیطی شاد و زیبا و آرامش بخش را ایجاد نماییم تا بتواند در مدت زمانی که در آتلیه عکاسی کودک حضور دارد احساس  رضایت و آرامش نماید.

یکی از تکنیک های مهم عکاسی فوکوش کردن بروی سوژه است و در هنر عکاسی کودک نیز این مورد باید حتما مورد توجه واقع شود تا بتوان در نهایت عکس هایی با کیفیت گرفته شود.سعی کنید زمانیکه می خواهید کادر بندی را انچام دهید همیشه دوربین را به سمت پایین داشته باشید و باید توجه داشته باشید که برای امتداد نگاه سوژه مورد نظرتان تا جای ممکن فضایی را در کادر خالی نگه دارید.

 

هنر عکاسی کودک را می توان زبان تصویری نامید که در ان به جای وازگان با عکس ها در حال حرف زدن و صحبت کردن هستیم.کودکان خود بهترین و بکر ترین سوژه های عکاسی می توانند باشند . انها بدون اینکه بخواهند بهترین ژست ها و طبیعی ترین حالت ها را در روبریو لنز دوربین شما می گیرند و این بهترین فرصت است تا بتوانید لحظات بسیار زیبایی را از کودکان به ثبت برسانید.

 

 

 

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید